Co je 3týdenní test?

Zlepšete své kočce zdraví a kondici díky 3týdennímu testu Purina ONE. Již během 3 týdnů krmení výhradně Purinou ONE můžete pozorovat viditelné změny. Projeví se jak na vzhledu kočky, tak i v jejím chování. Po přechodu na krmivo Purina ONE slibujeme viditelné výsledky, nebo v případě nespokojenosti vrácení peněz!

Abyste se svým kočičím miláčkem mohli absolvovat 3týdenní test, musíte se nejprve registrovat a vytvořit své kočce profil. Následně můžete kdykoliv zahájit test tím, že o své kočce vyplníte krátký zdravotní dotazník.

Zahájit 3týdenní test
 • Zahájení

  Zlepšete zdraví své kočky! Přihlaste se do 3týdenního testu, krmte ji výhradně granulemi Purina ONE a sledujte změny.

 • 1. týden

  Kočka má více energie, je hravá a má chuť do života. V optimální kondici ji drží vyvážený poměr proteinů, taurinu a dalších aminokyselin.

 • 2. týden

  Dochází ke zlepšení trávení. Vysoká stravitelnost krmiva umožňuje kočce absorbovat maximální množství vitamínů a živin. Trávící systém je zdravější a stolice kočky pevnější.

 • 3. týden

  Zlepšení zdraví vaší kočky je očividné. Má zářivé oči, lesklou srst a zdravou kůži. Purina ONE je bohatá na mastné kyseliny omega 3 a 6 a vitamíny, důležité pro výživu srsti. Působí také jako aktivní prevence proti bakteriálním infekcím kůže.

 • Výsledek

  Má vaše kočka více energie, lesklou srst, zářivé oči a zlepšilo se jí zažívání? Po ukončení 3týdenního testu s krmivem Purina ONE porovnejte změny. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze!

Proč si vyzkoušet 3týdenní test?